3.5 C
Brno
Středa, 1 února, 2023
DomůRady a NávodyStylové beauty stolky, které vás okouzlí: I takto jednoduše si můžete koutek...

Stylové beauty stolky, které vás okouzlí: I takto jednoduše si můžete koutek krásy zařídit i doma

Date:

Nenechte si ujít

Apple požaduje 30% podíl nejen z NFT, ale také blockchainových poplatků

Poplatek si přitom neúčtují vývojáři aplikace, ale samotná síť. Apple...

Volkswagen poodhaluje omlazený elektromobil ID.3, prozradil také základní cenu

Německý hatchback dostane odlišný přední nárazník a kapotu, v...

Ceny ropy v pátek výrazně vzrostly. Za celý červenec ale klesly

Příští týden bude pro další směřování cen rozhodující středeční...

EU dá 1,2 miliardy eur na 61 projektů pro výzkum a vývoj v oblasti obrany

Evropský obranný fond je hlavním nástrojem EK na podporu...

Stát chce podpořit šetření energiemi v domácnostech, spouští novou kampaň

Resort hospodářství a SIEA spouštějí komunikační kampaň na podporu...
- Komerční sdělení -časopis

Místo, kde většina žen tráví každou volnou chvíli před odchodem z domu, by mělo být prostorem, ve kterém se cítíte jako ryba ve vodě. Nechte se proto inspirovat několika tipy, které jsme pro vás připravili a vytvořte si doma oázu krásy.

V jednoduchosti je krása
Někdy stačí opravdu málo na to, abyste dosáhli kýžený efekt. Pokud chcete, aby váš zkrášlovací prostor působil čistě, uhlazeně a dokonale, snažte se nekombinovat příliš mnoho vzorů a barev a vsaďte na jednoduchost. A to nejen při výběru zrcadla či samotného nábytku, ale i dekorací.

Volte jednoduché tvary, kosmetické přípravky a štětce vložte raději do zásuvek, ať zbytečně nepoutají pozornost, a celkový vzhled se snažte oživit doplňky.

Tak trochu romantiky
Možná i kvůli manželovi nechcete, aby vaše ložnice působila příliš žensky či romanticky, beauty stolek je však místo, kde se můžete s detaily a vlastními preferencemi opravdu vyhrát. Zvolte si jemné zemité či starorůžové tóny, které doladíte bílým nábytkem, kulatými hranami a květinovým vzorem.

Nechte svůj koutek krásy působit přímo pohádkově a rozpustile. Je to přece vaše království, ve kterém se hlavně vy muste cítit pohodlně.

extravagance nezaškodí
Pokud chcete být nápaditý a vyhrát se s detaily, vyzkoušejte něco nevšední. Zvolte tmavší barvy v kombinaci se zlatými detaily a nevšedními tvary. Nebojte se experimentovat i co se týče odkládacího prostoru a samotného zrcadla. Něj si klidně povešajte vzpomínkové fotografie nebo něco, co vás dělá šťastnou, abyste při každém letmém pohledu do zrcadla pousmáli.

Dbejte však na to, aby design vašeho koutku zapadal do celkového vzhledu pokoje. Jen tak bude vše působit opravdu jednotně.

Moderních prvků se nebojte
Někdy je fajn, pokud se přestanete bát nových trendů a zakomponujete jejich i při aranžování svého beauty stolku. Stačí vám jemné linie bez zbytečných detailů a praktické zásuvky, do kterých odložíte všechny věci, které právě nepotřebujete.

Pohrajte si s dřevem
Velmi oblíbeným materiálem se v současnosti stává i dřevo, které nejenže působí velmi příjemným a útulným dojmem, dokáže být i neuvěřitelně praktické. Zvolte si na výrobu svého stolku palety, které mají mnoho úložného prostoru na odložení vašich štětců či dekorativní kosmetiky.

K celkovému vzhledu se snažte doladit i ostatní detaily, jako jsou nádoby na štětce či rtěnky, při jejichž výrobě se použití dřeva opět vyplatí.

osobitostí nešetřete
Váš beauty koutek by měl být v první řadě zrcadlem vašich pocitů, myšlenek a nápadů. Proto se nebojte zakomponovat do detailů i osobnější prvky jako pohlednice či výroky, které vás zosobňují nebo motivují. Na samotné zrcadlo si bez obav pozavesujte i bižuterii, kterou potřebujete mít stále po ruce a nebaví vás hodiny hledat v zásuvkách.

Váš beauty koutek tak nabude opravdu zvláštní rozměr.

Zakomponujte pár osobních prvků a uvidíte ten rozdíl

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek